Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

MINKŠTŲ Baldų eksploatacijos TAISYKLĖS

 

1. Baldus naudokite pagal paskirtį. Ant baldų negalima šokinėti, laipioti, nenaudokite pasilipimui, nesėdėkite ant porankių. Nestatykite ant baldo karštų, sunkių ar aštrių daiktų.

 

2. Baldus naudokite sausose, uždaruose ir apsaugotose nuo kenksmingų atmosferos sąlygų poveikio patalpose. Baldų, ypač su natūraliomis dangomis, nepatartina statyti tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes paviršius gali pakeisti savo spalvą. Rekomenduojama kambario aplinka: 45-55 % santykinio drėgnumo ir 15-25°C temperatūra

 

3. Saugokite baldus nuo skysčių (sulčių, kavos, vandens ir t.t), cheminių medžiagų poveikio.Per didelis patalpų drėgnumas gali pažeisti minkštųjų baldų medines bei metalines dalis, mechanizmus.

 

4. Baldus patartina statyti apie 30cm toliau nuo radiatorių, šildytuvų ir oro kondicionierių.

 

5. Perstatinėdami baldus į kitą vietą jų nestumdykite, o perneškite.Statykite baldus tik ant lygių grindų, siekiant išvengti nepageidaujamų pasekmių, tokių, kaip, konstrukcijos išsikraipymai, girgždėjimai.

 

6. Jei yra integruotas miegamas mechanizmas, netraukite mechanizmo tik vienoje pusėje- visada traukite ties centru . Nenaudokite staigių, stiprių judėsių. Ištraukite ir sustumkite baldo miegamos dalies mechanizmą jo nesukreipdami (priešingu atveju, mechanizmo riedamos dalys gali iškristi iš kreipiančiųjų dalių arba persiversti lankstas). Nepatartina, kad maži vaikai be suaugusiųjų priežiūros trauktų miegamąjį mechanizmą.

 

7. Per pirmuosius tris eksploatacijos mėnesius dėl natūralaus sofos stabilizavimosi proceso ( naudojant minkštąjį baldą vyksta porolono minkštėjimas, gali atsirasti skirtingas sofos dalių kietumo lygis, medžiagos tempimasis)  ant sofos apmušalo gali susiformuoti nedidelės raukšlės. Šios raukšlės yra visiškai normalus dalykas ir priklauso nuo gobeleno ar odos stabilizavimosi per pirmuosius tris naudojimo mėnesius.

 

8.  Baldus reikia reguliariai siurbti ir vėdinti.

 

9. Nenaudokite agresyvias – rūgštines, didelį chloro kiekį ir pan. turinčias priemones, taip pat valymo priemones, į kurias įeina stiprūs chemikalai arba naftos produktų turintys skiedikliai, t.y. acetonas, skiediklis, spiritas, dalintojas ir kt. Labai atsargiai arti baldų naudokite klijus; Niekada nepilkite valiklio tiesiai ant audinio!

 

10. . Natūralios odos baldus valykite tik su specialiais valikliais, skirtais valyti natūralią odą. Dirbtinė oda valoma švariu, minkštu, vandenyje sudrėkintu audinio gabalėliu.

 

11. Visada stenkitės dėmes išvalyti iš karto, kai tik jas pastebite. Tam, kad nusausintumėte dėmę, naudokite popierinius rankšluosčius arba drėgmę sugeriantį audinį. Stenkitės stipriai netrinti, nes galite pažeisti baldinį audinį. Jei reikia, galite panaudoti nestiprios koncentracijos valymo priemones.

 

12.Periodiškai patepkite lankstus, mechanizmų ratukus, kreipiančiąsias dalis, metalinius sujungimus ir kt.

13. Saugokite baldus nuo naminių gyvūnų. Jų nagai gali įbrėžti odą, audinį, medienos detales.

14. Remiantis pirkimo pardavimo sutarties  1.14 punktu pirkėjas pasirašydamas sutartį savo parašų patvirtina, kad su minkštų baldų eksploatacijos taisykles  yra susipažinęs (usi) asmeniškai, jas perskaitė, suprato ir sutinka su jomis bei  baldų eksploatacijos taisyklių  vieną egzempliorių gavo asmeniškai.

 

 

Rūpinkites savo baldais, kad jie tarnautų ilgiau.