Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UAB "Mirivona" naudoja aukštos kokybės furnitūrą bei vidaus aksesuarus, tiek spintų gamyboje tiek virtuvės baldų, biuro baldų bei kitų korpusinių baldų gamyboje, kurie suteikia dar didesnį praktiškumą Jūsų baldams, o Jums dar didesnį komfortą jais naudotis.

Furnitūros gamintojai: „Blum“ (Austrija), „Häfele“ (Vokietija) ir „FGV“ (Italija).

blumlogo_en

logo_haefele_new

 

logo2

Visuomet rekomenduojame rinktis iš kokybiško metalo arba plastiko pagamintus tvirtinamuosius elementus, kaiščius, įvores ir kt. Visa mūsų naudojama furnitūra tvirta ir patvari.

Baldais su modernia furnitūra patogiau naudotis, traukiant stalčius ar lentynas, skleidžiamas kur kas tylesnis garsas, o mechanizmų judamosios dalys akivaizdžiai ilgesnį laiką atlaiko dideles apkrovas.

Kurdami individualaus projekto ar išskirtinius baldus, naudojame daug tiek įprastų, tiek nestandartinių laikiklių, sankabų, jungčių. Baldų priedai, detalės, dekoratyviniai elementai neretai atsiranda matomiausiose patalpos vietose, tad tokiai furnitūrai taikomi ne tik aukšti patikimumo, kokybės, bet ir estetikos reikalavimai.

Greta pagrindinės produkcijos siūlome ir papildomos įrangos, neatsiejamos nuo kokybiškų baldų, – įdėklų, džiovyklų, krepšių, dėžių šiukšlėms, biuro priedų, žaliuzių ir jų detalių. Projektuodami baldus, išskirtinį dėmesį skiriame apšvietimui, integruojamiems šviestuvams, LED šviestuvams kitoms elektros instaliacijos detalėms.

Baldų kainą gali labai reikšmingai pakoreguoti tai, kokios medžiagos ir furnitūra pasirenkama. Nuo to, kokią furnitūrą pasirinksite, baldų kaina gali svyruoti net iki 80 procentų!

 1. 3.      FURNITŪRA

RANKENOS – ALIUMINIO RANKENOS PRADEDANT KLASIKINIO BAIGIANT MODERNAUS DIZAINO.

 

LANKŠTAI – blumlogo_en

 1. 1)       - LANKSTAI SU STABDŽIO SISTEMA – DURELES PRIEŠ UŽSIDARYMA PRISTABDO, KAS SUTEIKIA TYLAUS UŽSIDARYMO FUNKCIJĄ.
 2. 2)      HAFELE   logo_haefele_new  - VOKIEČIŲ GAMYBOS LANKSTAI PASIŽYMI GERA KOKYBE IR PAPRASTUMU.

 

STALČIŲ ŠONAI _-

 1. 1)      METABOX – sistema standartiniams ar aukštiems stalčiams su metaliniais šonais, kurie gali būti naudojami virtuvės, vonios ar ofiso balduose. 

 

 1. 2)       TANDEMBOX  blumlogo_enLanksti aukščiausios kokybės TANDEMBOX stalčių programa standartiniams stalčiams, vidiniams stalčiams, stalčiams su aukštu fasadu ir aukštiems vidiniams stalčiams. Stalčiai su integruota švelnaus stabdymo sistema BLUMOTION užsidaro tyliai ir minkštai.

Privalumai virtuvės naudotojams:

 • Tobulas TANDEM bėgelių veikimas
 • Tylus ir švelnus užsidarymas BLUMOTION dėka
 • Dėl pilno ištraukimo matomas visas stalčiaus turinys
 • Ilgaamžiškumas

 

     DURŲ PAKELIMO SISTEMOS – blumlogo_en

AVENTOS pakėlimo mechanizmai įtikins Jus paprastu naudojimu ir nepriekaištingu judėjimu: Su AVENTOS durelės lengvai atsidaro, gali būti užfiksuojamos bet kurioje norimoje padėtyje ir užsidaro švelniai ir tyliai adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka. Kiti AVENTOS privalumai: stabilumas, naujoviškas dizainas, patikimumas ir ilgaamžiškumas.

 

_____________________________________________________________________________

 1. 1)      AVENTOS HF – pakėlimo mechanizmas dviguboms durelėms: Mechanizmas pakelia abu durelių fasadus

 hf

AVENTOS HF skirtas dvigubiems, atsidarymo metu susilenkiantiems fasadams. Dvigubo fasado sistema ideali aukštesnėms spintelėms su dideliais fasadais. Atidarius rankenėlė visada išlieka patogiame pasiekti aukštyje. AVENTOS HF gali būti naudojamas ir spintelėse su dvigubomis nesimetriškomis (2 skirtingų aukščių) durelėmis.

Durelės lengvai atsidaro, gali būti užfiksuojamos bet kurioje norimoje padėtyje ir užsidaro švelniai ir tyliai adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka.

 

Privalumai virtuvės naudotojams:

 • Lengva atidaryti
 • Fiksavimas bet kurioje padėtyje
 • Švelnus ir tylus užsidarymas adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka.
 • Sudaro patogų priėjimą prie spintelės turinio
 • Ilgaamžiškumas

__________________________________________________________________________


 1. 2)      AVENTOS HL – vertikalaus pakėlimo mechanizmas: Fasadas pakyla vertikaliai aukštyn

 hl

Su AVENTOS HL, fasadas vertikaliai pakyla ir išlieka lygiagretus spintelės plokštumai. Šis mechanizmas idealus tiems atvejams, kai virš spintelės yra dar spintelių.

Durelės lengvai pasikelia ir gali būti užfiksuotos bet kurioje norimoje padėtyje. Durelės užsidaro švelniai ir tyliai adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka.

Privalumai virtuvės naudotojams:

  1. Lengva atidaryti
  2. Fiksavimas bet kurioje padėtyje
  3. Švelnus ir tylus užsidarymas adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka.
  4. Sudaro patogų priėjimą prie spintelės turinio
  5. Ilgaamžiškumas
  6. Harmoningas dizainas

 

__________________________________________________________________________

 1. 3)      AVENTOS HK – atidarymo mechanizmas: Durelės lengvai atidaromos į viršų

 hk

Su AVENTOS HK, durelės lengvai atidaromos į viršų. Labai gerai tinka neaukštoms spintelėms, arba didelėms kelių segmentų spintelėms, taip pat virš šaldytuvo.

Durelės lengvai atsidaro, gali būti užfiksuojamos bet kurioje norimoje padėtyje ir užsidaro švelniai ir tyliai adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka.

 

Privalumai virtuvės naudotojams:

 • Lengva atidaryti
 • Fiksavimas bet kurioje padėtyje
 • Švelnus ir tylus užsidarymas adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka.
 • Sudaro patogų priėjimą prie spintelės turinio
 • Ilgaamžiškumas
  • Harmoningas dizainas

 

 1. 4)                              AVENTOS HK-S – mažas atidarymo į viršų mechanizmas

 hk-s

Su AVENTOS HK-S turime pakėlimo mechanizmą ir mažoms durelėms, užimantį mažiau vietos, tačiau nepriekaištingai veikiantį.

Mažuosius pakėlimo mechanizmus taip pat lengva naudoti: Integruoto BLUMOTION dėka, AVENTOS HK-S lengvai atidaromas, ir užsidaro tyliai ir lengvai. Atidarytas dureles galite palikti bet kurioje pozicijoje, jos ten ir liks.Privalumai virtuvės naudotojams

 • Lengva atidaryti
 • Fiksavimas bet kurioje padėtyje
 • Švelnus ir tylus užsidarymas adaptyvios stabdymo sistemos BLUMOTION dėka.
 • Sudaro patogų priėjimą prie spintelės turinio
 • Ilgaamžiškumas
 • Harmoningas dizainas

____________________________________________________________________________

 Stumdomų durų sistemos indeco_logo

Durų sistema  

Stumdomų durų gamyboje mes jau keturis metus sėkmingai naudojame stumdomų durų sistemą INDECO. Ši sistema pagaminta Lenkijoje ir yra viena iš populiariausių tarp mūsų pirkėjų todėl kad ši sistema turi optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

PLIENINĖ INDECO sistema  
plieno-profiliai

Tai ekonominės klasės stumdomųjų durų sistema, paprasta ir patikima. Ji naudojama spintoms . Stumdomos durys turi fasadinę - gerają ir išvirkščiąją - blogają pusę, todėl kad durų ratukai yra matomi vienoje pusėje, todėl ši sistema pertvaroms netinka. Plieninė stumdomų durų sistema dažytais rėmeliais turi šią spalvų gama: sidabrinė, pilka ir medžio imitacija "vengė".

ALIUMININĖ INDECO sistema


 

       

aliuminio-profiliai
     
       

 


Tai aukštos kokybės stumdomų durų sistema. Labai populiari tarp mūsų užsakovų, todėl kad ši sistema yra funkcionali, turi dideles galimybes stumdomų durų dekoravimui ir žemą kainą. Ji gerai tinka tiek spintų stumdomoms durims tiek pertvarų durims. Sistema pritaikyta, jungiamūjų profilių pagalba gaminti stumdomas duris jungiant užpildo medžiagas horizontaliai. Todėl galima gaminti stumdomas duris su skirtingais užpildais, jungiant skirtingas medžiagas. Abi durų pusės yra fasadinės - geros, todėl kad ratukai yra rėmo viduje ir nematomi. Spalvų gama: sidabrinė, šampano, auksinė, alyvinė, raudonmedis, obelis, riešutas.