Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Plokštės

 

Kas yra korpusiniai baldai? tai baldai, kurie susideda iš atskirų kietų dalių. Kitaip tariant, korpusiniai baldai - tai spintos, spintelės, stalai, suolai, komodos, lentynos.

Korpusiniai baldai namams parenkami vadovaujantis tik šeimininkų poreikiais ir skoniu. Įvairių stilių baldus galima realizuoti iš įvairių medžiagų, įvairių spalvų, skirtingų kainų. Kokie bus namai, spręsti tik Jums. Namų interjere svarbus grožis ir elegancija kartu su maksimaliu funkcionalumu ir formų bei spalvų harmonija, bei ilgaamžiškumas. Namų baldai turi būtinai patenkinti šeimininko skonį ir prisiderinti prie bendro interjero sprendimo. Kurdami baldus siekiame - sukurti namuose jaukumą, funkcionalumą bei nepakartojamą stilių.

Korpusinių baldų medžiagos

Korpusinius baldus gaminame iš įvairiausių medžiagų. Priklausomai nuo poreikių ir baldų panaudojimo, parenkamos medžiagos ir baldų stilius.

Dažniausiai korpusinių baldų gamybai naudojamos laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Priešingai vyraujančiai nuomonei LMDP ne sintetinė medžiaga. Ją sudaro presuotos natūralaus medžio drožlės, dekoruotas popierius. Tai yra ilgaamžiška ir nebrangi medžiaga, kuri pasižymi labai plačiu dekorų pasirinkimu.

Ši plokštė importuojama iš įvairių pasaulio šalių, todėl pasirinkimas labai didelis. UAB Mirivona baldų gamyboje naudoja žinomų firmų: THERMOPAL, EGGER, PFLEIDERER, Krono grupės „KRONOPOL“ laminuotas medžio drožlių plokštės.

1.

logoacKronopolio LMDP - Austrijos firmos linija Lenkijoje –  pasižymi geros kokybės ir prieinamos kainos santykiu. Tai plokstė su pakankamai turtinga spalvų gama.
       2.

 

 pfleiderer-logo Pfleiderer  LMDP – Vokiškos gamyklos šaka Lenkijoje – pasiūlo įdomias spalvas bei madingas trend kolekcijas.

 

        3.

 

    egger_logo_default Austriška LMDP – siūlo platų spalvų asortimentą         4.

 

  thermopal   - Termopal įgaliotas atstovas prekiauti vokiška LMDP – pasiūlo  didelę blizgių plokščių gamą.

 

Taip pat virtuvės baldams gaminti naudojame medžio masyvo fasadus- buko, riešuto, ąžuolo, uosio, pušies ir t.t.

DAŽYTAS MDF – Atspariems vandeniui baldams dažniau naudojama dažyta medžio dulkių plokštė, kuri pasižymi padidintu tankiu ir yra apsaugota nuo drėgmės dažų sluoksniu . Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF) – yra gaminama iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Šios plokštės pasižymi labai geru apdirbimu: nesudėtinga pagaminti įvairiausių formų detalių, išfrezuoti įvairiausias formas paviršiuje ir pan. Vidutinio tankio medžio plaušų plokščių (MDF) gamyba ir panaudojimas sparčiai auga. Daugiausia jos naudojamos, kai reikia dažytų, spalvotų paviršių. Jas galima frezuoti, lengviau ir patogiau dažyti. Jas taip pat galima laminuoti. Kadangi nebūtina klijuoti briaunų, paprastesnėmis technologijomis galima išgauti kreivų linijų paviršius – taip lengviau pagaminti plastiškesnių formų baldus. MDF plokštes reikia dažyti keliais sluoksniais ir itin atspariais dažais.

 

Visos mūsų gamybai naudojamos plokštės yra aukštos kokybės ir atitinka visus keliamus standartus.2. PVC (BRIAUNOMS) 

 

Korpusinių baldų gamyboje naudojamos tik plastikinis PVC (vokiškas). Fasadams naudojame visada 2 mm. storio, o korpusams 0,4 mm..

 

  1. STALVIRŠIAI

 

 egger_logo_default    AUSTRIŠKI
duropal-logo-de    VOKIŠKIthermopal -  VOKIŠKIVirtuvės baldams naudojami tik vokiški arba austriški  4 ir 5 cm storio stalvišiai , o tai garantuoja jų patikimumą ir kokybę.

Stalviršiai yra pagaminti iš didelio tankio medžio drožlių plokštės, kuri yra padengta aukšto slėgio laminatu iš viršaus ir antideformaciniu popieriumi iš apačios. Stalviršio apačioje, laminato ir popieriaus sandūroje yra vandens sustabdymo griovelis, užpildytas vandeniui atsparių klijų mase. Todėl ant stalviršio išlietas vanduo ar kitoks skystis nepatenka į spintelės vidų, o tiesiog nulaša.

Šie stalviršiai - puiki alternatyva akriliniams, granitiniams ir akmens masės stalviršiams.

Naudinga žinoti:

- Matinis stalviršio paviršius yra atsparesnis įbrėžimams, nei blizgus. Blizgus paviršius susidėvi ir po kurio laiko tampa neblizgus.

- Grublėtas stalviršio paviršius yra atsparesnis įbrėžimams nei lygus.

- Margas stalviršio atspalvis geriau "paslėps" įbrėžimus, jei tokių atsirastų, nei "lygesnio" atspalvio.

3. HPL–    egger_logo_default          duropal-logo-de        thermopal

HPL-  tai dekoratyviniai DUROPAL/EGGER/THERMOPAL  aukšto slėgio laminatai naudojami baldų, statybos ir interjero dizaino projektuose. Dėl aukštos kokybės ir patikimumo idealiai tinka srityse, kuriose naudojamos medžiagos turi būti ypatingai atsparios smūgiams, šilumai bei drėgmei.  Dedamas ant sienos tarp stovimų ir pakabinamų virtuvės spintelių.